Mağaza Anons Çözümleri

Mağaza Anons ve Seslendirme Çözümleri

Mağazalar ülkemizdeki en geniş alışveriş yerleridir. Hemen her il ve ilçede farklı konseptlerde mağazalar bulunmaktadır. Her ne kadar mağazaları tercihin temel gerekçesi alışveriş yapmak olsa da insanlar mağazaları yalnızca alışveriş yapmak için tercih etmeyebilirler. Kimi zaman gezip dolaşıp vakit geçirmek için mağazaları tercih ederken kimi zaman da yazın serinlemek, kışın ısınmak için tercih edebilirler. Mağazanıza gelen kişilerin niyeti alışveriş yapmak olmasa da çeşitli etkinliklerle onları çeşitli ürünlere yönlendirebilir, ürünler hakkında meraklarını cezp edip alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Firmamızın sunmakta olduğu mağaza anons ve seslendirme çözümleri tam da bu amaca hizmet etmektedir.Mağaza Anons Çözümleri

Seslendirme çözümlerimizle anlık indirimlerinizi, kampanyalarınızı kapalı devre ses sistemi ile mağazanızda ziyaretçilerinize duyurabilir, onların ilgisini ürünlere yönlendirebilirsiniz. Bu sayede onların satın alma kararlarını olumlu yönde etkileyebilir, mağazanızın satış rakamlarını daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

Mağaza anons sistemleri aslında sesin büyüleyici etkisinden yararlanmaktır. Ses, bir mekâna hayat verir. Canlılık katar. Yapılan çeşitli araştırmalar da göstermektedir ki markalar duyusal iletişime büyük önem vermekte, müşterileriyle duyusal iletişim kurarak onların mağazalarında daha fazla vakit geçirmesini sağlamakta, bağ kurmakta, tüketim alışkanlıklarını etkilemektedirler. Üstelik bunu yapabilmeniz için firmamız profesyonel kadrosuyla sizlerin işini çok kolaylaştırıyor. Müziğin ve sesin gücünü kullanarak konukseverliğinizi farklı bir boyuta taşıma imkânı veriyor.

Profesyonel Mağaza Seslendirmeleri

Mağaza anons ve seslendirme çözümleri kapalı devre sistemi ile yapılan, müzik yayınları arasında çeşitli kampanya duyurularının, ilanların, anonsların seslendirilmesini ve tasarımını içeriyor. Kapalı devre sistemimiz tamamen mağazanıza özeldir. Mekânınız dışında kişilerin o anons dinleyebilmeleri mümkün değildir. Dolayısıyla sadece mağazanıza özeldir. Mağazanız için hazırladığınız metinler, projeler firmamızın uzman seslendirme sanatçıları tarafından seslendirilerek uygun fon müziği ile tasarlanmaktadır. Oluşturulan seslendirmelerimiz aynı gün içinde tarafınıza sunulmaktadır.

Seslendirme çözümlerimiz tamamen mağazalara özgüdür. Bu yüzden mağazanızın kurumsal kimliğine, konseptine ve müşteri portföyüne uygun olarak yapılmaktadır. Hizmet verdiğiniz lokasyon, mağazanızın açılış kapanış saatleri ve diğer bütün detaylar seslendirmede göz önünde bulundurulmaktadır.

Firmamız bünyesinde oluşturulan mağaza seslendirmeleri her bir şube ve mağaza içindir. Bunun yanında aynı özelliklere sahip mağaza zincirlerinizde de şenelmelerimizi kullanabilir, tek merkezden bütün mağazalarınızda hizmet sunmuş olursunuz.

Kurumsal Kimliği Uygun Mağaza Anonsları

Mağaza anons ve seslendirme çözümleri sanıldığının aksine oldukça zor bir iştir. Her ne kadar mağazalarda aynı ses sürekli tekrarlayıp duruyor gibi olsa da sesin amacına uygun olabilmesi, o nüansı yakalamak son derece zordur. Yapılan seslendirmede amaç, o an mağazada bulunan tüketicilerin ürünlere yönlendirilmesi, ürünleri satın almaya sevk edilmesidir. Bunu sağlayabilmek için seslendirmenin her salisesinin özenle yapılması, bir taraftan mağazanın kurumsal kimliğine uygun olması gerekirken diğer taraftan ise amaçtan taviz verilmemesi gerekir. Deneyimli ekibimiz bu alanda her gün yeni başarılara adım atmaktadır.

 

Mağaza Anons Çözümleri konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen Magaza Radyo Web Sitesi, "Mağaza Anons Çözümleri" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 356 Oy)