Multimedya Video Reklam

Mağaza Multimedya Ekran (Ses İle Eş Zamanlı Yayın)

Mağazalar alışveriş sektörünün en yaygın mekânlarıdır. Hemen her yerde farklı ürün gruplarının satışını yapan binlerce mağaza vardır. Sayının çok olması mağaza sahiplerini çeşitli arayışlara sokmaktadır. Bunun amacı müşteri kitlesini kendisine çekebilmektir. Çünkü ortada bir müşteri kitlesi vardır ve mağazaların kişilerin kendilerini tercih etmeye ikna etmeleri gerekir. Müşterilere “neden diğerlerinden değil de sizden alışveriş yapmaları gerektiğini anlatmanız ve etkilemeniz gerekir. Bunun için satılan ürünler, mağaza dekorasyonu, çalışanlar kadar mağazanın atmosferi de önemlidir. Mağaza multimedya ekran hizmetlerimiz ile mağazalarınızda hayal ettiğiniz konsepti oluşturmanıza ve aradığınız kimliği tamamlamanıza yardımcı oluyoruz.

Mağaza Multimedya Video Reklam

Ses, akılda kalıcılığı en yüksek etkendir. Bunun bir de görüntü ile birleşmesi mağazalarda hedef kitlenin daha rahat etkilenmesini sağlar. Ziyaretçilerinize reklamlarınızı, ilanlarınızı, duyurularınızı, anonslarınızı hem duyurup hem de göstermeniz onları alışveriş yapmaya, mağazanızda daha fazla vakit geçirmeye sevk eder. Yapılan araştırmalarda dünya markalarının duyusal pazarlamaya olmazsa olmazları arasında yer verdiklerini gösteriyor. Duyusal iletişim ile kişilerin mağazalarda daha fazla vakit geçirmesi, bağ kurması ve tüketim alışkanlıklarının etkilenmesini sağlamaktadır. Firmamız bu kapsamsa profesyonel seslendirmeler, mağaza radyosu, reklam hazırlama gibi çeşitli hizmetleri yerine getiriyor. Uzman kadromuz ile mağazaya özgü çözümler sunuyoruz.

Mağaza Konseptine Özel Mağaza Multimedya Ekran

Mağaza multimedya ekran ile ses ve görüntünün gücünü kullanabilir, mağazalarınızda sergilediğiniz konukseverliği çok daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Bu uygulamamızda ses ile görüntü aynı anda mağazanızdaki ziyaretçilerinize ulaşmaktadır. Çeşitli alanlara kurulan ekranlar görüntünün oynatılmasını sağlarken mağazanızın farklı noktalarına yerleştirilen hoparlörlerden de oynatılan videonun sesi eş zamanlı olarak duyurulmaktadır. Multimedya ekranında dilediğiniz görüntüyü oynatabilirsiniz. Dilediğiniz sürede değiştirebilir ya da aynı görüntülerin belli aralıklarla tekrarlanmasını sağlayabilirsiniz. Çeşitli animasyonlar, müzik klipleri, ürünlerinizin reklamlarını sergileyebilirsiniz. Video görüntüleri ekranlarda oynatılırken hoparlörlerden de mağazanızın her köşesine sesi ulaştırabilirsiniz.

Ticari Mesajı Daha Etkili Sunma Yöntemi

Ses ile eşzamanlı yayın, mağaza sektöründe en yeni uygulamalardan birisidir. Teknolojinin imkânlarının sonuna kadar kullanılması sayesinde ortaya çıkan modern pazarlama stratejilerinin başında geliyor. Dolayısıyla mağazanıza ve kurumsal kimliğinize benzersiz kazanımlarının olacağından emin olabilirsiniz.

İşletmenizin marka değerinin arttırmak için kullanılabilecek en etkili yöntemlerden birisi olan mağaza multimedya ekran, tamamen kapalı devre sistem sayesinde yapılır. Ses ve görüntü sadece mağazanıza özgüdür. Dışarıdan herhangi bir kuruluma, yazılıma, sisteme gerek yoktur. Tamamen internetin imkânları kullanılarak yapılır. Birden çok ekran arasında kablosuz bağlantı sağlanabilir. Etrafta kablo kalabalığı olmadan müziğin ve sesin etkisi mağaza atmosferini şekillendirebilir.

Alacağınız hizmetlerde dinleteceğiniz müziklerin, vidoların bütün telif hakları tarafımıza aittir. Bu sayede herhangi bir telif ücretiyle ya da cezai yaptırımlar karşı karşıya kalmazsınız. Mağazalarınızda tamamen size özel hazırlanmış görüntüleri izleyip izlettirir, sesleri dinleyip dinlettirebilirsiniz. Ticari mesajınızı hem işitsel hem de görsel olarak aktarabilirsiniz.

 

Multimedya Video Reklam konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen Magaza Radyo Web Sitesi, "Multimedya Video Reklam" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 419 Oy)