Ses Bankası

Mağaza Ses Bankası

Mağaza Ses Bankası, farklı dil seçeneklerinde seslendirme sanatçılarının yaptıkları seslendirme örneklerinin bulunduğu bir platformdur. Burada firmamız bünyesinde yer alan bütün seslendirme sanatçılarımıza ait örnekleri bulabilir, dinleyebilirsiniz. Aramalarınızı filtreleyebilir, mağazanızın ihtiyacı olan sese ulaşmayı kolaylaştırabilirsiniz. Tercih ettiğiniz seslendirme sanatçımız tarafından mağazanıza ait tanıtımların, ilanların, duyuruların ve diğer bütün seslendirmelerin yapılması isteyebilirsiniz. Seçeceğiniz ses, sizin mağazanızın sesi olacak ve müşterileriniz nezdinde kurumsal kimlik prestijiniz artacaktır.

Ses Bankası Arama MotoruMağazaların temel amacı müşteri çekmek ve satış yapmaktır. Bunun için büyük yatırımlar yapılır, dekorasyonlar uygulanır, mağaza tasarımları gerçekleştirilir, reyonlar kurulur, yüzlerce farklı ürünle mağaza doldurulur. Fakat bütün bunlara bir de ruh katmak gerekir. Ruh canlılıktır, mekâna hayat verir. Bu sayede müşterilerinizin işletmenize tekrar uğramalarını sağlayabilir, alışveriş için sizi tercih etmeleri için birçok neden oluşturabilirsiniz. İçeride yaratacağınız atmosfer sayesinde kapıdan atım attıkları anda onlarla etkileşime geçebilir, yarattığınız atmosfer ile akıllarını başlarından alabilirsiniz.

Yapılan çeşitli bilimsel araştırmalar gösteriyor ki duyusal pazarlama markaların vazgeçilmez iletişim yöntemlerinden birisidir. Duyusal iletişim kurarak müşterilerinizle bağ kurabilir, tüketim alışkanlıklarına dokunabilir, mağazanızda daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Firmamız bu alanda profesyonel yardım sunmak için Mağaza Ses Bankası hizmetini tercihinize sunuyor.

Mağaza Konseptine Uygun Seslendirme Sanatçıları

Mağaza konseptinde sesin çok büyük etkisi vardır. Kaliteli bir ses, etkili bir atmosfer oluşturmanıza yardımcı olduğu gibi sizin reklam aracınız da olur. Bunun bilincinde olan firmamız her biri alanında eğitimli, profesyonel, deneyimli ve yetenekli ses sanatçıları ile çalışıyor. Yüzlerce mağaza için seslendirme yapmış olan firmamız Mağaza Ses Bankası ile sanatçılarımızdan örnek sesleri beğeninize sunuyor. Bankamızda bulunan seslendirmeleri dinleyebilir, favorilerinize ekleyebilir, yaptığınız tercih tarafından projenizin ve metninizin seslendirilmesini talep edebilirsiniz.

Mağaza Ses Bankası içerisinde yer alan seslendirme sanatçılarımız tanıtım filmi seslendirmelerinde, radyo ve televizyon reklam seslendirmelerinde, eğitim filmi dublaj ve seslendirmelerinde, animasyon seslendirmelerinde, belgesel seslendirmelerinde, santral anons seslendirmelerine, mağaza anons seslendirmelerinde ve daha birçok kategoride uzman kişilerden meydana gelmektedir. Bütün sanatçılarımız mağazanıza dair projenize hayat vermek ve mağazanıza hareketlilik kazandırmak için sizleri beklemektedir.

Sesin Gücünden Yaralanma Fırsatı

Mağaza Ses Bankası hizmetlerimizi tek bir mağazanızda ya da bütün mağaza zincirlerinizde kullanabilirsiniz. Dilediğiniz zaman yeni çekimlerin, seslendirmelerin seçtiğiniz ses sanatçımız tarafından yapılmasını talep edebilirsiniz. Sesin bir koku gibi, tat gibi hatta bunlardan çok daha fazla akılda kalıcılığının olduğunu unutmamak gerekir. Hatta günlük ilişkilerde dahi arkadaşlarımızı, dostlarımızı ilk önce seslerinden tanımamız bunun buna bir örnektir. İşte mağazanızın bütün duyuru, anons, reklam, ilan gibi seslendirmelerinin uzman bir kişi tarafından yapılması zaman içinde müşterilerinizin aklında, gönlünde o sesin kalıcı olarak yer edinmesini sağlayacaktır. O sesi her duyduklarında, ya da benzeri bir ses duyduklarında mağazanız, markanız akla gelecektir.

 

Ses Bankası konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen Magaza Radyo Web Sitesi, "Ses Bankası" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 403 Oy)