AVM Radyosu

AVM Radyosu ve İşlevi Nedir?

Alışveriş merkezleri insanların günlük hayatında oldukça büyük bir öneme sahip olan merkezlerden bir tanesi konumundadır. İnsanlara sunmuş olduğu birçok imkan sayesinde alışveriş merkezleri her gün büyük bir insan kalabalığını ağırlamaktadır. Alışveriş yapma, yemek yeme, sinemaya gitme gibi insanların birçok keyifli aktivite ile vakit geçirmesine olanak sağlayan alışveriş merkezleri bu çekici özellikleri sayesinde her gün müşterileri çekebilmektedir. Alışveriş merkezlerinde insanların gezerken farkında olmasalar dahi aradıkları ya da olması durumunda daha keyifli vakit geçirdikleri birtakım ekstra duyusal uyarıcılar vardır. Yapılan araştırmalar bu duyusal uyarıcıların insanların alışveriş merkezlerinde daha çok vakit geçirmesini sağladığı gibi sonuçları ortaya çıkarmıştır. Oldukça sık rastladığımız ve en kolay karşılaşabildiğimiz duyusal uyarıcıların başında müzik gelmektedir. Alışveriş merkezleri radyodan çalan bir müzik ile birlikte müşteriler için daha keyifli birer ortam haline gelebilecektir.

AVM Radyo Müzik YayınAVM radyosu firmamız tarafından sunulan ve alışveriş merkezlerine özel olarak hazırlanan hizmetlerimizden bir tanesidir. Sunmuş olduğumuz radyo servis sağlayıcılığı hizmeti ile birlikte müşterilerimizin alışveriş merkezlerinin daha canlı bir ortam haline dönüşmesini sağlamaktayız. Hizmetimiz kapsamında bulunan binlerce lisanslı müzik ile müşterilerinizin alışveriş merkezinizde geçireceği vakti daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Tamamen size özel olarak gerçekleştirmekte olduğumuz radyo yayınımız sayesinde müziğin yanı sıra istediğiniz reklam çalışmalarını da müşterileriniz ile buluşturabilirsiniz. Radyo yayınının tamamen size ait olması sayesinde gerçekleştirmek istediğiniz tüm anonsları da özgürce radyo yayını kapsamında gerçekleştirebileceksiniz.

AVM Radyosu Hizmetimizin Sunacağı Avantajlar

AVM radyosu alışveriş merkezlerinin özel olarak kendi yayın akışlarını kontrol edebilecekleri bir radyo frekansına sahip olmalarını sağlayan hizmetimizdir. Alışveriş merkezlerine özel olarak sağladığımız radyo yayın imkanı ile birlikte tamamen özgür olarak sunmuş olduğumuz lisanslı müzik paketlerini gün boyu müşterilerine dinletme imkanı, istenilen zamanda istenilen reklamların yayında yer almasını sağlama gibi birçok avantaj sunulmaktadır. Gerçekleştirmiş olduğumuz profesyonel radyo yayın hizmetinin şüphesiz en büyük avantajı ise müşterilerinizin mağazalarda daha keyifli vakit geçirmesinin sağlanması olacaktır. Bu sayede müşteriler bir diğer gün ve ilerleyen zamanlarda sahip oldukları etkileyici ve keyifli deneyim sebebi ile yeniden mağazalarınızı ziyaret edecektir.

AVM Radyosu Hizmetimize Ulaşmak İçin

Sahip olduğumuz hizmet anlayışımız gereği müşterilerimiz ile hizmetlerimizi internet ortamı üzerinden de paylaşmaktayız. Sahip olduğumuz internet adresimiz üzerinden müşterilerimiz geçmiş hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinerek firmamız hakkında aklında oluşan soru işaretlerini ortadan kaldırma fırsatını yakalayabilecektir. Sahip olduğumuz geniş hizmet yelpazemizi inceleyerek ihtiyaç duydukları hizmeti kolaylıkla bulabilecek ve oldukça hızlı bir şekilde firmamız ile irtibata geçerek ihtiyaç duydukları avm radyosu hizmetinden faydalanabilecektir. Siz de müşterilerinizin mağazanızda daha keyifli vakit geçirmesini istiyor ve bir sonraki günlerde de yine mağazalarınızın ziyaretçi toplayabilmesini istiyor iseniz firmamız ile birlikte çalışarak bu durumu garanti altına alabilirsiniz.

 

AVM Radyosu konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen Magaza Radyo Web Sitesi, "AVM Radyosu" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 292 Oy)