Benzin İstasyonu Radyosu

Benzin İstasyonu Radyosu

Benzin istasyonlarının temel amacı araçların yakıt ihtiyacını karşılamaktır. Fakat günümüzde benzin istasyonu konsepti tamamen değişmiş, marketiyle, tuvaletleriyle, hava, su, yıkama alanlarıyla, tamircisiyle seyahat edenlerin bütün ihtiyaçlarının tek merkezden karşılanabildiği mekânlar haline gelmiştir. Şehir merkezlerinde, şehirlerarası yolların kenarlarında yüzlerce farklı benzin istasyonu bulunmaktadır. Sektördeki rakibin fazla olması firmalara yeni konseptler geliştirme zorunluluğu doğuruyor. Sizi tercih etmeleri için özel nedenler sunmanız gerekiyor. Firmamız Benzin İstasyonu Radyosu hizmetiyle tam da bunu sağlıyor. Markanızı ve markanızın yarattığı atmosferi radyo yayınlarımız ile arttırabilirsiniz. Müşterilerinizi farklı bir atmosfer içerisine sokarak rakiplerinizi geride bırakabilir, pazarlama stratejilerinizi çağın ötesine taşıyabilirsiniz.Benzin İstasyonu Radyo Müzik Yayın

Aslında Benzin İstasyonu Radyosu birçok gelişmiş ülkede uzun yıllardır kullanılan bir pazarlama yöntemidir. Çünkü iyi müzik insanlarda motivasyonu arttırmakta, bir mekânda daha fazla kalmak istemlerinde etkilidir. Müzik, mekâna ruh katar, enerji verir. Müzik eşliğinde alışveriş yapan kişilerin bilin altında olumlu algılar oluşur. İstasyon ortamındaki doğal gürültü ve ses kalabalığı bertaraf edilerek müşterilerin ürünlere, teşhirlere olan ilgisi canlı tutulur. Seçilen müzik türleriyle de ticari mesajlar verilir.

Kurumsal Kimliğe Özel Benzin İstasyonu Radyosu Yayını

Araştırmalar ortaya koymuştur ki işletmelerde yayınlanan slow müzikler kişilerin orada daha fazla vakit geçirmelerini sağlamaktadır. Yüksek sesli müzikler de kasa ve reyonlarda kalabalık kitlelerin daha hızlı ve daha düzgün akışını sağlamaktadır. İşletme konseptiyle uyumlu bir müzik, ürün satışlarını yaklaşık yüzde on arttırmaktadır. Firmamız da müziğin motivasyon gücünü kullanmayı amaçlamakta, benzin istasyonlarının konseptine uygun müzik seçimi yapılmasına olanak tanımaktadır.

Firmamız müziği seven, işine âşık kişilerden oluşuyor. Bunu da müşterileriyle paylaşmak, ticari hayata yeni bir dokunuş yapmak istiyor. Tercihlere göre ve kurumsal kimliğe özel yayınlar oluşturuyoruz. İçeriklerin hazırlanmasını müşteri demagojisine göre tasarlıyor, istasyonların lokasyonlarına, çalışma saatlerine göre yayınları ayarlıyoruz. Hedef kitleye en uygun müzikleri tercih ediyor, en uygun tarzları dinleyicilerle buluşturuyoruz.

Benzin İstasyonu Radyosu yayınlarımız kapalı devre sistemi ile sunulmaktadır. Yayınlarımız sadece sizin mekânlarınızda dinlenebilmekte, dışarıdan yayınlara ulaşma şansı bulunmamaktadır. Yayınlarımız profesyonel bir ekibin ortak çalışmaları ile yapılmakta, işletme kriterlerine ve konseptine uygun müzikler seçilmekte, bu sayede yayın akışı kurum kriterlerine göre özelleştirilmektedir.

Benzin İstasyonu Radyosunda Reklam İmkanı

Benzin İstasyonu Radyosu hizmetimiz tek bir istasyona özel olabileceği gibi istasyon zincirlerine de senkronize edilebilir. Dilerseniz tüm şubelerinizi tek bir merkezden yönetebilir, kendi radyonuzu dinleme ve dinletme imkânı bulabilirsiniz. İstasyon radyonuz ile indirimlerinizi, kampanyalarınızı, duyurularınızı, çeşitli anonslarınızı ziyaretçilerinize aktarabilir, kendi radyonuzda kendi reklamınızı yapabilirsiniz.

İşletmelerde karşılaşılan en büyük problemlerden birisi telif hakkıdır. Yasal olarak telif ücreti ödemeden şarkı dinlemek ve dinletmek yasatır ve cezai yaptırımlara tabidir. Telif ücretleri ise oldukça yüksektir. Firmamızdan alacağınız radyo yayınlarında dinletilecek bütün müziklerin telif hakkı kendimize aittir.

 

Benzin İstasyonu Radyosu konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen Magaza Radyo Web Sitesi, "Benzin İstasyonu Radyosu" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 309 Oy)