Cafe & Restoran Radyosu

Cafe & Restoran Radyosu

Cafe ve restoranlar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yeme içme sektörünün en yaygın mekânlarıdır. İnsanlar sevdikleriyle birlikte hoş vakit geçirmek, dinlenmek, bir şeyler yiyip içmek en önemlisi de muhabbet için cafe ve restoranları tercih ederler. Müşterisi çok olduğu için bu sektörde faaliyet gösteren işletme sayısı da oldukça fazladır ve güçlü bir rekabet ortamı vardır. Rakiplerine nazaran öne çıkmak ve fark yaratmak isteyenler yeni uygulamalar geliştirmek, hedef kitlelerini etkileterek mekânlarını tercih etmeye ikna etmeleri gerekiyor. Firmamız Cafe & Restoran Radyosu hizmeti ile tam da bu amaç için faaliyetlerine devam ediyor.Cafe Restaurant Radyo Müzik Yayın

Müziği çok seviyoruz. Her biri alanında uzman, müziği hayatının parçası yapmış bir ekiple çalışıyoruz. Bütün bunları çok daha ileriye taşıyarak müziğin evrenselliğini, bilimselliğini teknolojiyle buluşturuyor, iş dünyasında daha etkin kullanılabilmesi için çalışıyoruz.

Araştırmalar müziğin insan ruhunu derinden etkilediğini ve duyusal iletişim kurmanın en etkili yolu olduğunu ortaya koymuştur. Müşterileriyle duyusal iletişim kurabilmiş işletmelerin daha fazla tercih edildiği ve ortalama %10 oranında satışlarını arttırdığını göstermiştir. Sizler de alacağınız hizmetle müşterilerinizle aranızda duygusal bir bağ kurabilir, mekânınızda daha fazla vakit geçirmelerini sağlayabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Kurumsal Prestije Uygun Cafe & Restoran Radyosu

Cafe & Restoran Radyosu hizmetimiz işletmelerin marka değerini arttırmak için etkili bir seçenektir. Sunacağımız radyo hizmeti en modern teknoloji ürünüdür. Bu bakımdan işletmenizin prestijini arttırmanıza yardımcı olacağı gibi kimliğinize uygun bir müzik repertuvarıyla kurumsal kimliğiniz değer kazanır. Tamamen kapalı devre sistemi ile hiçbir cihaza gerek kalmadan radyo yayınımızı alabilirsiniz. İnternet üzerinden yaptığımız yayınları bilgisayar üzerinden ya da doğrudan hoparlöre aktararak müşterilerinize kurumunuza özel radyonuzu dinletebilirsiniz.

Cafe & Restoran Radyosu çözümlerimiz kafe, restoran zincirleri için büyük avantajdır. Radyonuzu şubeleriniz arası senkronize edebilir, bu sayede bütün şubelerinizde kendi radyo yayınınızı yapabiliriz. Türkü, slow, pop, sanat müziği gibi bütün müzik türlerini radyo konseptinize dâhil edebiliriz. Kurumsal kimliğinize uygun bir tür seçip o tarz yayınlar yapılmasını isteyebileceğiniz gibi günün belli saatlerinde belli müzik türlerinin müşterilerinize dinletilmesini de sağlayabilirsiniz.

İşletmeye Özel Restoran Radyosu

Cafe & Restoran Radyosu hizmetlerimizde radyo yayınları tamamen hedef kitleye uygun olarak tasarlanır. Lokasyonunuza, hizmet saatlerinize göre içerikler ayarlanır. Uygun bir ambiyansta çalan müzik işletmenize can katar. Gerek çalışanlarınızın gerekse misafirlerinizin motivasyonunun arttırılmasını, pozitif algıların oluşmasını sağlar. Müziğin motive edici gücü, mekanınızın tamamını etkisi altına alır.

Yeni satış stratejilerinden birisi olan Cafe & Restoran Radyosu ile şarkı aralarında farklı ürünlerin tanıtımı yapılabilir, anonslar geçilebilir, kampanyalar duyurulabilir. Böylece hedef kitleye daha kolay ve daha etkili ulaşılmış olur. Telif hakları tamamen kendimize ait olan şarkılarımızı dinletirken telif hakkı ücreti ödemek zorunda kalmadığınız gibi cezai yaptırımlarla uğraşmaktan da kurtulursunuz.

 

Cafe & Restoran Radyosu konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen Magaza Radyo Web Sitesi, "Cafe & Restoran Radyosu" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 378 Oy)