Hastane Radyosu

Hastane Radyosu

Hastaneler, insanların hastalıklarına şifa bulmak, rahatsızlıklarından kurtulmak için geldikleri mekânlardır. Dolayısıyla buralarda dışarıya nazaran daha kasvetli bir ortam vardır. Fakat bunu çeşitli dokunuşlarla ve konsept değişiklikleriyle en aza indirebilirsiniz. Üstelik hastanelerde hastane çalışanlarının motivasyonunun kaliteli hizmetin temeli olduğunu da unutmamak gerekir. Firmamızın sunmuş olduğu Hastane Radyosu hizmeti ile hastane ve kliniklerinizde konforlu bir atmosfer yaratabilir, hastalarınızın rahatlamasını sağlayabilir, çalışanlarınızın moral motivasyonunu yükseltebilir ve hastalarınızın bekleme hissiyatını en aza indirgeyebilirsiniz.Hastane Radyo Müzik Yayın

Bilimsel araştırmalar göstermekte ki günümüzde duyusal pazarlama, markaların vazgeçilmeleri arasında yer almakta, en etkili iletişim yöntemi olarak öne çıkmaktadır. Hastane Radyosu hizmetimizle hastalarınızla duyusal iletişim kurabilir, onların vakit geçirme, iletişim kurma, bağ oluşturma alışkanlıklarını etkileyebilirsiniz. Müziğin ve sesin büyüsünden yararlanabilirsiniz.

Hastaneler ve klinikler gürültünün ve ses kalabalığının oldukça yüksek olduğu alanlardır. Radyo ile ortamdaki doğal gürültüyü ve ses kalabalığını dağıtarak hastaların ve çalışmalarınızın işlerine odaklanmasını sağlayabilirsiniz. Seçilen müzikler hem ticari mesaj verirken hem de toplumsal, sağlık konularında mesajlar verebilir, insanları etkileyebilir. Hastanenize özel hazırlayacağımız radyo yayını ile bütün bunları profesyonel bir kadronun deneyimleriyle sahip olabilirsiniz.

Kurumsal Kimliğe Uygun Hastane Radyosu

Hastane Radyosu müziklerinin çok özenli seçilmesi gerekiyor. Çünkü hastaneler özel alanlardır ve buradaki kişilerin ruhuna hitap edebilmek daha farklı bir uzmanlık gerektirir. Profesyonel kadromuz çok geniş bir seçkiye sahiptir. Hastane konseptine göre müzik seçiminde son derece mahirdirler. Dolayısıyla hastaneniz için hazırlanacak radyo programları ile başarıya ulaşmanız çok daha kolay ocaktır.

Tamamen kapalı devre sistem üzerinden yapılan yayınımız sadece kurumunuza özgüdür. Bu yüzden mekân dışında bu radyo dinlenemez. Müzik seçimleri tamamen kurum konseptine göre yapılır. Kapasiteniz, ziyaretçi yoğunluğunuz, lokasyonunuz, çalışma saatleriniz Hastane Radyosu yayınlarının içeriğinde etkilidir. Dilerseniz tek tür müzik seçebilir dilerseniz de farklı saatlerde, farklı günlerde farklı müzik türlerinin hoparlörlülerinizden ziyaretçilerinize ulaştırılmasını isteyebilirsiniz. Personellerimiz kurumunuza ve tercihlerinize en uygun radyo yayın akışını belirleyecek ve size kendi mekânınızda kendi radyonuzu dinleme fırsatı vereceklerdir.

Anons ve Duyuru Sistemli Hastane Radyosu

Aslında Hastane Radyosu çok uzun yıllardır dünyanın gelişmiş ülkelerine, en başarılı hastanelerde ve kliniklerde kullanılmaktadır. Hatta ve hatta müziğin tedavi edici gücünden yararlanılarak çözüm bulunan çeşitli rahatsızlıklar daha vardır. Dolayısıyla hasta ve müzik pek de birbirlerine uzak değillerdir. Firmamız ülkemizde yeni yeni gündeme gelen bu hizmeti ilklerinden birisidir.

Yeni marka stratejilerinden birisi olan Hastane Radyosu ile kurumlarınızda uygun ambiyansı yakalayabilir, hastalarınızı ve çalışmalarınızı motive edebilirsiniz. Ziyaretçilerinizde kurumunuz hakkında olumlu bir algı bırakabilir, aranızda sadakatin oluşmasını sağlayabilirsiniz. Tamamen marka imajınıza uygun müziklerin çalınmasını sağlayabilir, müzikler arasında duyurularınızı yaptırabilir, tanıtımların, anonsların yapılmasını isteyebilirsiniz. Seslendirme uzmanlarımız sayesinde hedeflerinize daha kolay ulaşabilir, sakinlerinize hastanede olduklarını unutturabilirsiniz.

 

Hastane Radyosu konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen Magaza Radyo Web Sitesi, "Hastane Radyosu" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 234 Oy)