Hotel Radyosu

Hotel Radyosu

Hoteller kendine özgü konseptleriyle konaklama ve eğlence ihtiyaçlarını karşılayan alanlardır. Ülkemiz hotel sayısı bakımından oldukça zengindir ve bu sektör hemen her il ve ilçemizde hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle tatil beldeleri ve sahil bölgeleri hotel sayısı bakımından çok daha zengin olmakla birlikte ülkemizde hotel zinciri oluşturmuş da birçok marka vardır. Hoteller günübirlik, haftalık gibi sürelerle konaklama hizmeti verseler de müşteri sadakati sağlamak büyük önem taşır. Bir gelenin bir daha gelmek isteyeceği bir hotel konsepti oluşturmak ve konforu sağlamak çok önemlidir. Firmamız bu amaçta olan işletmeler için hotel radyosu hizmeti veriyor.Hotel Radyo Müzik Yayın

Araştırmalar göstermiştir ki duyusal pazarlama, günümüzde markaların en çok başvurduğu yöntemdir. Bu kapsamda markalar müşterileriyle duyusal iletişim kurmayı tercih etmekte, onlara doğru frekanstan ulaşarak gönüllerinden yer edinmeyi amaçlamaktadırlar. Bu sayede işletmelerinde daha fazla vakit geçirmelerini, konuklamak için tercih etmelerini, bağ kurma alışkanlıklarını yeniden yönlendirerek etkilemeyi başarmaktadırlar. Biz, bütün bunları standartların birkaç adın ötesine taşıyor, koku ve görüntüye sesin dokusunu ekliyoruz. Sesin güzünü kullanarak mekânlara can katmayı, konukların daha canlı, daha hareketli bir mekanda keyif bulmalarını sağlıyoruz.

Kurum Konseptine Özel Hotel Radyosu

Hotel radyosu hizmetimiz internetin olanaklarından faydalanılarak kapalı devre sistemi ile dinleyicilere ulaşmaktadır. Radyo konseptlerimiz tamamen hotel konseptine uyumlu olmakta, kurumsal kimliğe uygun hazırlanan içeriklerle tamamlanmaktadır. Sadece hotel binası içerisinde dinlenebilen radyomuz, mekân dışında dinlenilememekte, işletme sahibi şarkı, türkü, slow gibi herhangi bir müzik grubunu seçebilmektedir. Tek bir müzik türü üzerine yayın akışı inşa edilebileceği gibi farklı müzik türleri ile de yayınlar harmanlanabilmektedir. Dilerseniz aynı günün farklı saatlerini farklı müzik türleriyle hazırlayabilir, konuklarınızın ruhuna zamana göre hitap edebilirsiniz.

Hotel radyosu hizmetimizde herhangi bir komplike sisteme gerek yoktur. Yayınlarımız tamamen internet üzerinden yapılmakta, internet altyapısı kullanılmaktadır. Bu sayede ekstra bir kurulum yazılım kesinlikle gerekmemekte, bilgisayar, tablet ya da telefon üzerinden hoparlörlere aktarım yapılabilmektedir. Servis sağlayıcılarımız tamamen hotel kriterlerine göre müzikler seçmekte, her kurum kendi kriterlerini özelleştirebilmektedir.

Hotel Radyolarından Duyuru ve Anons Yapma Fırsatı

Müzik dinletmek için gerekli şartlardan birisi telif hakkıdır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na göre telif ücreti ödenmeden müzik dinlemek/dinletmek yasaktır ve telif ücretleri oldukça yüksektir. Firmamız yayını yapılan müziklerin halka iletilmesi için gerekli bütün yasal izinlerini elinde bulundurmaktadır. Bu sayede sizleri telif ve cezai işlemlerden kurtarmakta, yasal olarak müzik dinletebilme imkânına kavuşturmaktadır.

Üstelik hotel radyosu frekansından hotelinizde dinlettiğiniz müzikler yanında özel jinglelara yer verebilir, anonslar yapabilirsiniz. Şarkıların aralarında çeşitli sloganlarla farkındalık oluşturabileceğiniz gibi kendi reklamınızı yapabilir, kampanyalarınızı, fırsatlarınızı, duyurularınızı yapabilirsiniz. Müşterilerinize, konuklarınıza yönelik yönlendirmeler, uyarılar yapabilirsiniz. Tek bir otelinizde sunacağımız hotel radyosunu dinletebileceğiniz gibi bütün hotel zincirlerinizde de aynı radyoyu dinletebilirsiniz.

 

Hotel Radyosu konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen Magaza Radyo Web Sitesi, "Hotel Radyosu" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 389 Oy)