Market Radyosu

Market Radyosu

Marketler ülkemizde en yaygın işletmelerden birisidir. Üstelik zincirleşmenin en yaygın olduğu sektörlerden de birisidir. Küçük veya büyük bütün marketlerin kuruluş felsefesi satış yapmak, ticari hayatın içerisinde bulunmaktadır. Dolayısıyla market konseptlerinin tamamen hedef kitlesini alışveriş yapmaya yönlendirecek etkinlikle içerisinde olması gerekir. Araştırmalar, müziğin kulağa hitap etmesi sayesinde insanları alışveriş yapmaya sevk ettiğini ortaya koymuştur. Üstelik duyusal pazarlama, günümüzün en büyük iletişim tekniklerinden birisidir. Marketinizde müşterilerinize dinleteceğiniz hoş müziklerle onlarla duygusal bir iletişim kurabilir, mağazanızda hoş vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Kurduğunuz bağ ile satın alma alışkanlıklarını etkileyebilirsiniz.Market Radyo Müzik Yayın

Firmamız alanında uzman, işini severek yapan, müziğe âşık bir ekibe sahiptir ve üst düzey market radyosu hizmetleri vermektedir. Uzman kadromuzun sunacağı hizmetlerle marketlerinizde müziğin, sesin, görüntünün ve kendinize özgü kokunun gücünü kullanabilirsiniz. Müşterilerinizin marketinizi kısa sürede rakiplerinizden daha çok tercih ettiklerini, daha fazla vakit geçirmek için çaba sarf edeceklerini ve daha fazla alışveriş yapacaklarını kısa sürede görebilirsiniz.

Market Konseptine Uygun Müzik Radyosu

İş dünyası ile müzik arasındaki ilişki üzerine yapılan araştırmalar slow müziklerin müşterilerini marketlerde daha fazla vakit geçirmelerini sağladığını; yüksek tempolu müziklerin kalabalık gruplar arasında, reyonlarda, kasalarda daha düzgün bir akışa vesile olduğunu ortaya koymuştur. Aynı zamanda market, market konsepti ile uyumlu seçilen müziklerin satışları ortalama %10 oranında arttırdığı tespit edilmiştir. Bütün bunları yakından takip eden firmamız, market radyosu ile müziğin motivasyon gücünü kullanmayı, market konseptine uygun müzik seçimi yaparak benzersiz bir radyo deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

Market radyosu sayesinde mağaza konseptinize uygun bir koleksiyon ve seslendirme geliştiriyoruz. Müzik seçimlerini hassasiyetle yapan uzman kadromuz farklı ses gruplarında seslendirme yapmakta, reklam yazarlığı ve seslendirmesi ile kampanyalarınızın, indirimlerinizin, özel mesajlarınızın en doğru ses tonuyla, en doğru müzik türüyle müşterilerinize ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Market radyosu uygulamalarımız tamamen satış hedefleriyle, sayısıyla, tercihiyle alakalıdır. Yayın akışını sizin tercihiniz doğrultusunda yapıyoruz. Müşteri demagojinize göre tasarlıyor, hizmet verdiğiniz lokasyona, lokasyonlara, çalışma saatlerinize göre yayınları tasarlıyoruz. Örneğin sabah, öğle ve akşam saatlerinde farklı müzik türleri ile kişilerin genel ruh haline göre tempo tutabilir, onların alıcı kanallarının açılmasını sağlayabiliriz.

Telif Hakkı Problemsiz Market Radyosu

Market radyosu, tamamen internet üzerinden yapılan ve kapalı devre sistemine sahip bir radyo uygulamasıdır. Kişiler bu radyoyu sadece sizin marketiniz ya da marketlerinizde dinleyebilirler. Marketleriniz dışında bu radyoların dinlenmesi imkansızdır. Dolayısıyla radyo yayını tamamen marketinizin imajına uygun bir ambiyanstadır.

Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na göre telifsiz müzik dinletmek suçtur ve cezai yaptırımları vardır. Telif bedelleri ise oldukça yüksektir. Firmamızdan alacağınız radyo hizmetlerinde müşterilerinize dinleteceğiniz bütün müziklerin telif hakkı tarafımıza aittir. Bu sayede telif sorunu ile uğraşmak, cezai yaptırımlara maruz kalmak zorunda kalmazsınız. Bütün marketlerinizde kendi radyonuzu dinlemenin ayrıcalığını yaşarsınız.

 

Market Radyosu konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen Magaza Radyo Web Sitesi, "Market Radyosu" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 491 Oy)